Agroturystyka Jota

adres: Łutynowo 12
miejscowość: Łutynowo, woj. warmińsko-mazurskie
telefon: +48895193390
kategoria obiektu: Agroturystyka
Średnia ocena: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Obsługa: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Standard: Złota gwiazdkaZłota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Cena a jakość: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka
Adrian
data dodania: 2014-08-18

Absolutnie NIE polecam!!

Przebywałem w tym obiekcie wraz z przyjaciółmi i dziećmi w terminie 15-17/08/2014 i to co zastaliśmy na miejscu to "cyrk na kółkach"!
Ale od początku...
Do pokoi na piętrze prowadzą schody na zewnątrz budynku z drewnianą barierką zbudowaną z delikatnych deseczek. Radzę się o to nie opierać.
Łazienki są w standardzie niższym niż w schroniskach turystycznych. Panuje w nich wszech obecny grzyb. Kabina prysznicowa jest tak dziurawa, że Pani właśicielka już na wstępie ostrzega, że nie wolno "lać" wody po ścianach, a tylko na drzwi kabiny... inaczej woda gdzieś tam spływa na parter i coś tam zalewa. W 1 łazience znajduje się prysznic, kibelek i umywalka na przestrzeni 3m2 a w 2 jest WC i... suszarka na ubrania. Dla odmiany mamy tu do dyspozycji około 6m2... pustej przestrzeni.
Pokoje. Z daleka wyglądają OK ale po minucie przebywania w nich już tak różowo nie jest. Gigantyczna masa niedoróbek w wykańczaniu jest wszędzie. W pokoju 4 osobowym mieliśmy do dyspozycji: wersalkę ("na oko" 30-40 letnią), łóżko złożone z 2 materaców ze zwykłej gąbki - spałem na tym czymś i był to koszmar, łóżko 160cm długości i ostatnie to był jakiś tapczanik 140cm długości. Poza tym w pokoju znajdował się stolik i 4 półki ze sklejki.
Ogólno dostępna kuchnia. Znajduje się w pomieszczeniu w zawalającej się szopie. Owszem wyposażona jest w lodówkę (która ledwo co działa, ale jest), kilka szafek i turystyczną kuchenkę na gaz z butli. Brakuje tam natomiast bieżącej wody!, Wodę do gotowania, zmywania itd czerpie się z węża ogrodowego na zewnątrz opartego o ścianę i patyk (tak, patyk czyli kawałek suchej gałązki). Miejsce do jedzenia znajdujące się pod wiatą, wyposażone jest w stół i ławę ze zbitych jak leci z desek a także 3 rozkładane krzesła w stanie zagrażającym zdrowiu siedzącego.
Miejsce do zabaw dla dzieci to połowa podwórka. Druga jest niedostępna ponieważ... coś. Jak tylko się wkroczy na drugą połówkę Pani właścicielka wypada z domu i natychmiast każe przejść na właściwą. Piaskownica dla dzieci to mała kupka żwiru z łopatką i starą kuchnią zabawką. Dla urozmaicenia obok rosną rośliny z trującymi owocami.
Innych atrakcji/udogodnień nie ma! Jak ktoś lubi to o TV może zapomnieć. Wi-Fi podobno było…
Ostatnia rzecz to Pani właścicielka. Z pozoru miła i sympatyczna Pani ale... . Jej głównym zajęciem w mojej ocenie jest pilnowanie przez okno co robią lokatorzy. O połowie podwórka już wspomniałem a do tego mamy obowiązek oddawania kluczy jak tylko opuszczamy teren. Wodę do mycia Pani włącza wieczorem o której chcemy ale co 30 min przychodzi się pytać kto już się umył i ile osób jeszcze nie. Otwarcie samochodu i zbieranie żeby gdzieś pojechać w ciągu dnia skutkuje tym, że po 15 sekundach Pani już stoi na zewnątrz i wypytuje a gdzie to Państwo jadą i stróżuje tak do wyjazdu żeby tylko nikt nie zabrał ze sobą klucza. I wiele, wiele podobnych i niedorzecznych sytuacji. Na sam koniec Pani kilka razy powtarzała, że jak tylko opróżnimy pokoje to ona musi zrobić odbiór, po którym natychmiast je zamykała i zabrała klucz, chyba po to żeby nikt farby ze ścian nie zabrał.
Reasumując. ABSOLUTNIE NIE POLECAM. Zostaliśmy tam tylko ze względu na to, że był to długi weekend i wszystko w okolicy było zajęte a naszym dzieciom obiecaliśmy „wycieczkę” poza dom. OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Termin pobytu: sierpień 2014
Średnia ocena: 1.00 Obsługa: 1 Standard: 1 Cena a jakość: 1
dorota
data dodania: 2013-01-24

opis nie zgodny zr stanem faktycznym, letniak, a nie aneks kuchenny, nie miła atmosfera, kontrola, brak zyczliwości, wyłaczanie swiatła o 22, brak rzetelnych informacji o cenie, trzy rodziny w tym czasie, każda policzona inaczej, zimna woda, ciepła tylko o okreslonej godzinie, i godzina wyznaczona przez własciciela , nie polecam tego miejsca, brak szacunku dla klienta, dzieci źle widziane

Termin pobytu: sierpień 2012
Średnia ocena: 1.33 Obsługa: 1 Standard: 2 Cena a jakość: 1
dorota
data dodania: 2013-01-24

opis nie zgodny zr stanem faktycznym, letniak, a nie aneks kuchenny, nie miła atmosfera, kontrola, brak zyczliwości, wyłaczanie swiatła o 22, brak rzetelnych informacji o cenie, trzy rodziny w tym czasie, każda policzona inaczej, zimna woda, ciepła tylko o okreslonej godzinie, i godzina wyznaczona przez własciciela , nie polecam tego miejsca, brak szacunku dla klienta, dzieci źle widziane

Termin pobytu: sierpień 2012
Średnia ocena: 1.33 Obsługa: 1 Standard: 2 Cena a jakość: 1
 

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Drukuj ofertęZgłoś błąd na stroniePoleć znajomemuDodaj do schowka

Noclegi w okolicy miejscowości Łutynowo

noclegi Dorotowo (5)~ 16 km~ 22 km~ 25 min
noclegi Bartąg (2)~ 19 km~ 30 km~ 34 min
noclegi Bałdy (1)~ 18 km~ 38 km~ 40 min
noclegi Gierzwałd (1)~ 17 km~ 26 km~ 30 min
noclegi Gąsiorowo Olsztyneckie (1)~ 7 km~ 15 km~ 23 min
~ odległość do miejscowości na mapie ~ odległości do miejscowości drogą krajową ~ czas dojazdu samochodem
FB dlaMaturzysty.pl reklama