Dom Caritas

adres: Kościelna 29
miejscowość: Lwówek Śląski, woj. dolnośląskie
telefon: +48757823031
kategoria obiektu: Usługi noclegowe
Średnia ocena: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Obsługa: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Standard: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Cena a jakość: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka
Teresa Grencel
data dodania: 2016-07-17

Razem z mężem zatrzymaliśmy się na 2 dni podczas Lata Agatowego, nigdzie nie było już wolnych miejsc. To co zastaliśmy w pokoju to był SZOK:brudne ściany, brud pod tapczanami, brak krzeseł, z sufitu zwiększała się żarówka-brak żyrandola,3 okna i w żadnym nie było chociaż firan/źaluzji-nawet w łazience, w 2 gniazdkach na 3 nie było prądu, łazienka myta była chyba w ubiegłym wieku-za cały pobyt zapłaciliśmy 240 zł-nie dostaliśmy źadnego pokwitowania. 1 nocleg dla jednej osoby w tych koszmarnych warunkach kosztował ... 60 zł. Na ich stronie była cena 25-45 zł. Plusem było położenie i bezpłatny parking.

Termin pobytu: lipiec 2016
Średnia ocena: 1.00 Obsługa: 1 Standard: 1 Cena a jakość: 1
 

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Drukuj ofertęZgłoś błąd na stroniePoleć znajomemuDodaj do schowka

Noclegi w okolicy miejscowości Lwówek Śląski

noclegi Bolesławiec (12)~ 17 km~ 21 km~ 24 min
noclegi Barcinek (1)~ 19 km~ 25 km~ 28 min
noclegi Golejów (1)~ 10 km~ 13 km~ 15 min
~ odległość do miejscowości na mapie ~ odległości do miejscowości drogą krajową ~ czas dojazdu samochodem
FB dlaMaturzysty.pl reklama