Filip Hotel

adres: Grunwaldzka 53
miejscowość: Rumia, woj. pomorskie
telefon: +48605218618
kategoria obiektu: Hotele
Średnia ocena: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Obsługa: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Standard: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Cena a jakość: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka
wkurzony inspektor
data dodania: 2013-07-07

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobyt miał być z 6 na 7 lipca po uprzednim potwierdzeniu czy nadal nocleg jest aktualny. Zadzwoniłam kilka dni przed przyjazdem potwierdzić nocleg. Tak oczywiście i takie tam blablabla było.Po 10 godzinach jazdy dojechałam na miejsce i skontaktowałam się z "przemiłym gospodarzem" (jakby ktoś nie załapał to jest sarkazm). Powiedziałam, że jesteśmy na miejscu niestety wszystko jest zamknięte a mieliśmy zamówiony nocleg. "Przemiły gospodarz" powiedział, że nic sobie nie przypomina i w połowie rozmowy się rozłączył nie odbierając później telefonu. I tak zostaliśmy bez noclegu w najbardziej okupywany miesiącu roku i na dodatek na festiwal heinekena. Gratuluję Panu podejścia do klienta. Nie dajcie się nabrać temu Panu. Po 30 godzinach jestem w domu i wystawiam Panu tą oto piękną opinię. Aha i Pana twierdzenie "Niech Pani nie żartuje, że nie znalazła Pani noclegu przecież jest tyle pensjonatów" było punktem kulminacyjnym mojego stanu wrzenia.

ODRADZAM w 200%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Termin pobytu: lipiec 2013
Średnia ocena: 1.00 Obsługa: 1 Standard: 1 Cena a jakość: 1
 

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Drukuj ofertęZgłoś błąd na stroniePoleć znajomemuDodaj do schowka

Noclegi w okolicy miejscowości Rumia

noclegi Sopot (77)~ 18 km~ 23 km~ 25 min
noclegi Gdynia (57)~ 11 km~ 13 km~ 17 min
noclegi Puck (23)~ 16 km~ 20 km~ 23 min
noclegi Rewa (12)~ 10 km~ 16 km~ 21 min
noclegi Banino (1)~ 20 km~ 30 km~ 30 min
noclegi Gnieżdżewo (1)~ 20 km~ 23 km~ 26 min
rozwiń »zwiń »
~ odległość do miejscowości na mapie ~ odległości do miejscowości drogą krajową ~ czas dojazdu samochodem
FB dlaMaturzysty.pl reklama