Huta Stalowa Wola Hotel Metalowiec

adres: 1 Sierpnia 12
miejscowość: Stalowa Wola, woj. podkarpackie
telefon: +48158447396
kategoria obiektu: Hotele
Średnia ocena: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Obsługa: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Standard: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Cena a jakość: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka
marcin
data dodania: 2018-01-13

w pokoju po zapaleniu światła na pościel wyszły 2 pluskwy! zabiłem je psikając perfumami. Nawet nie otwierałem łóżka, bo pewnie było tam ich krocie. zażądałem innego pokoju, wieśniak z recepcji z łaską dał mi inny. ogólnie syf, na korytarzu wrzaski jakichś dresiarzy po 23, szarpanie za klamkę po 1 w nocy, na pewno tam nie można czuc się bezpiecznie!!!

Termin pobytu: styczeń 2018
Średnia ocena: 1.00 Obsługa: 1 Standard: 1 Cena a jakość: 1
 

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Drukuj ofertęZgłoś błąd na stroniePoleć znajomemuDodaj do schowka
FB dlaMaturzysty.pl reklama