LOT Polskie Linie Lotnicze Ośrodek Wypoczynkowy

adres:
miejscowość: Bledzewo, woj. mazowieckie
telefon: +48242752533
kategoria obiektu: Pensjonaty
Średnia ocena: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Obsługa: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Standard: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Cena a jakość: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka
nn
data dodania: 2011-05-17

już nigdy więcej nie pojedziemy tam z mężem, grila palić pod domkiem nie można, wypożyczyć rowerków nie można, jak się rozpaliło ognisko to przyszedł "ochroniarz" i mówił że trzeba zgasić. W domkach taki syf że w głowie się nie mieści, a w dodatku smród jest nie do wytrzymania. Wszystko zalatywało czasami Gierka po prostu. Nudy nudy i jeszcze raz nudy !!

Termin pobytu: styczeń 2011
Średnia ocena: 1.00 Obsługa: 1 Standard: 1 Cena a jakość: 1
 

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Drukuj ofertęZgłoś błąd na stroniePoleć znajomemuDodaj do schowka

Noclegi w okolicy miejscowości Bledzewo

noclegi Borkowo Kościelne (1)~ 6 km~ 10 km~ 13 min
noclegi Goleszyn (1)~ 8 km~ 13 km~ 14 min
~ odległość do miejscowości na mapie ~ odległości do miejscowości drogą krajową ~ czas dojazdu samochodem
FB dlaMaturzysty.pl reklama