Ośrodek Wypoczynkowy Kłobuk

adres: Nowa Kaletka 2
miejscowość: Nowa Kaletka, woj. warmińsko-mazurskie
telefon: +48895133883, +48895133821
kategoria obiektu: Ośrodki wypoczynkowe
Średnia ocena: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Obsługa: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Standard: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Cena a jakość: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka
Andrzej
data dodania: 2013-07-22

22 lipca 2013 roku około godz. 10 byłem już z rodziną na terenie ośrodka, zanim poszedłem do recepcji poszedłem porozmawiać z zakwaterowanymi już turystami trafiłem na trzy rodziny, którzy 21 lipca br. tu przyjechali i SZOKKKKK!
W pierwszą noc zostali OKRADZENI!!!!
Pieniądze, tablety, gierki elektroniczne, dokumenty wszystko zginęło. W nocy podczas snu wypoczywających okradziono namiot, przyczepę kempingową i wynajęty domek. Szukam bezpiecznego wypoczynku, pojechaliśmy z żoną dalej ale już bardzo nieufny szukać domku.
Mam jeden urlop i nie chcę pierwszego dnia (nocy)mieć go zepsuty i obudzić się bez dokumentów, pieniędzy i wielu wartościowych rzeczy.

Termin pobytu: lipiec 2013
Średnia ocena: 1.00 Obsługa: 1 Standard: 1 Cena a jakość: 1
 

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Drukuj ofertęZgłoś błąd na stroniePoleć znajomemuDodaj do schowka

Noclegi w okolicy miejscowości Nowa Kaletka

noclegi Dorotowo (5)~ 15 km~ 24 km~ 32 min
noclegi Bartąg (2)~ 16 km~ 26 km~ 31 min
noclegi Bałdy (1)~ 5 km~ 6 km~ 6 min
noclegi Gąsiorowo Olsztyneckie (1)~ 19 km~ 37 km~ 38 min
~ odległość do miejscowości na mapie ~ odległości do miejscowości drogą krajową ~ czas dojazdu samochodem
FB dlaMaturzysty.pl reklama