Pod Furą Gościniec Usługi Gastronomiczno-Hotelowe

adres: Kłodzka 4
miejscowość: Pustków Wilczkowski, woj. dolnośląskie
telefon: +48713118224
kategoria obiektu: Pensjonaty
Średnia ocena: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Obsługa: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Standard: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka Cena a jakość: Złota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka
wawrzek
data dodania: 2014-12-29

Fatalna obsługa, fatalne jedzenie... Tanio i smacznie to nie w tej knajpie. Podczas gdy wychodziliśmy, zdenerwowani kliecni również opuszczali lokal, twierdząc, tu cytat "ile można czekać"
NIE POLECAM

Termin pobytu: grudzień 2014
Średnia ocena: 1.00 Obsługa: 1 Standard: 1 Cena a jakość: 1
Stali klienci
data dodania: 2014-03-01

Piękny, oryginalny wystrój.Bardzo klimatyczny obiekt, Tradycyjna polska kuchnia, duże porcje za niską cenę - chociaż lokal w pobliżu Wrocławia. Domowa atmosfera, Goście witani jak członkowie Rodziny. Restauracja przychylna dzieciom (z miejscem do zabawy, a także pielęgnacji niemowląt.Znowu tu wrócimy!!!!!!

Termin pobytu: luty 2014
Średnia ocena: 4.00 Obsługa: 4 Standard: 4 Cena a jakość: 4
navcar
data dodania: 2014-02-01

Generalnie nie polecam tej restauracji, zaczynając od biednego kucharza, który wymachuje patelnią przy drodze krajowej przy -10 stopniach jak jakiś wariat żeby zachęcić do zatrzymania się w restauracji, a kończąc na nachalnej właścicielce, która klepie klienta po plecach. W całej restauracji śmierdzi stary i spalonym olejem. Wino grzane to jakiś jabol, który nawet nie jest ciepły i do tego podawany w kieliszku... Brak kompetentnej obsługi, a jedzenie utopione w oleju i bez smaku. Zdecydowanie nie polecam, a do tego bardzo drogo i brudno, zwłaszcza że po restauracji i kuchni chodzi wielki owczarek niemiecki. Współczuję pracownikom tej rzekomej restauracji, bo właścicielka to nie za przyjemna osoba, wręcz wiedźmowata!

Termin pobytu: styczeń 2014
Średnia ocena: 1.00 Obsługa: 1 Standard: 1 Cena a jakość: 1
darek
data dodania: 2013-10-20

tragiczna obsługa, śmierdząca spalonym olejem restauracja, to co podano to niesmaczne, niezdrowie żarcie a nie jedzenie - ODRADZAM. Nawet nie spoglądajcie w stronę tego lokalu

Termin pobytu: październik 2013
Średnia ocena: 1.00 Obsługa: 1 Standard: 1 Cena a jakość: 1
adi
data dodania: 2013-06-15

Odradzam. Syf

Termin pobytu: czerwiec 2013
Średnia ocena: 1.00 Obsługa: 1 Standard: 1 Cena a jakość: 1
 
poprzednia12następna

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Drukuj ofertęZgłoś błąd na stroniePoleć znajomemuDodaj do schowka

Noclegi w okolicy miejscowości Pustków Wilczkowski

noclegi Sobótka (2)~ 9 km~ 12 km~ 15 min
noclegi Gądów (1)~ 16 km~ 28 km~ 25 min
~ odległość do miejscowości na mapie ~ odległości do miejscowości drogą krajową ~ czas dojazdu samochodem
FB dlaMaturzysty.pl reklama