Rest Ośrodek Wypoczynkowy Karina

adres: Wybudowanie 15
miejscowość: Pszczew, woj. lubuskie
telefon: +48957491071
kategoria obiektu: Pensjonaty
Średnia ocena: Złota gwiazdkaZłota gwiazdkaZłota gwiazdkaZłota gwiazdkaSrebrna gwiazdka Obsługa: Złota gwiazdkaZłota gwiazdkaZłota gwiazdkaZłota gwiazdkaSrebrna gwiazdka Standard: Złota gwiazdkaZłota gwiazdkaZłota gwiazdkaZłota gwiazdkaSrebrna gwiazdka Cena a jakość: Złota gwiazdkaZłota gwiazdkaZłota gwiazdkaSrebrna gwiazdkaSrebrna gwiazdka
zatroskana
data dodania: 2011-05-25

Zwracam uwagę na zły los koni w ośrodku wypoczynkowym KARINA w Pszczewie. Proszę o zmianę nawyków i należyte karmienie KONI. Konie te chodzą dziennie wiele godzin pracując na ośrodek i szefostwo któremu szkoda pieniędzy na jedzenie dla nich, To jest skandal! Konie są wychudzone zmęczone, niektóre z nich chore, weterynarz nie widzi ich prawie w ogóle gdyż na to również szkoda pieniędzy.Można było by to w jakimś stopniu zrozumieć gdyby ośrodek miał problemy finansowe czy inne ale ośrodek KARINA ma się świetnie, bardzo dobrze prosperuje,a powodem złej sytuacji koni jest zwykłe ludzkie pozerstwo na pieniądze. Nie wiem gdzie jest teraz sumienie szefostwa KARINY. Są zbyt zadufani w sobie i w bogaceniu się kosztem zdrowia koni.

Termin pobytu: maj 2011
Średnia ocena: 3.67 Obsługa: 4 Standard: 4 Cena a jakość: 3
 

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Drukuj ofertęZgłoś błąd na stroniePoleć znajomemuDodaj do schowka

Noclegi w okolicy miejscowości Pszczew

noclegi Mierzyn (8)~ 17 km~ 25 km~ 32 min
noclegi Międzyrzecz (4)~ 14 km~ 16 km~ 23 min
noclegi Gorzyń (2)~ 12 km~ 15 km~ 20 min
~ odległość do miejscowości na mapie ~ odległości do miejscowości drogą krajową ~ czas dojazdu samochodem
FB dlaMaturzysty.pl reklama